Комунальний заклад "Чернещинський ліцей" Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області

Дошкільний підрозділ

З історії закладу

Заклад дошкільної освіти КЗ "Чернещинський ліцей" було відкрито в грудні 2011 року.

В садочку працює 1 змішана вікова група, яка укомплектована дітьми від 3 до 6 років.

Штатний розпис складає 7 осіб, із них 2 вихователі, 2 помічники вихователів, 1 кухар, 1 музичний керівник, 1 медична сестра. Усього 3 педагоги.

У закладі працюють досвідчені педагоги. Перспективним напрямком роботи є подальше формування тісного взаємозв’язку ЗДО із сім’єю з метою здійснення диференційованого підходу до кожного вихованця.

Заклад працює над морально-естетичним вихованням дошкільників, використовуючи базову програму розвитку дитини дошкільного віку "Дитина".

Успішно проходять святкові ранки:

«Осіннє свято», «Новий рік», «8 березня», «Родинне свято», «Зустріч весни», «Випуск до школи», проводяться, тематично-розважальні заняття: «Святий Миколай», «Різдво Христове», «Великдень».

• Наш колектив дуже любить працювати над вихованням дітей.
  • Відноситься до роботи з душею і відповідальністю.
  • З задоволенням будемо зустрічати наших нових вихованців.